0(262)349 49 09

Hakkımızdaa
 
Bumerang Atık Bertaraf ve Geri Kazanım Tesisimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Tehlikeli ve Tehlikesiz nitelikteki Endüstriyel ve Evsel Arıtma Çamurları, Fosfat çamurları, Boya çamurları ve diğer prosess çamurlarının, Drum Dryer yöntemi ile %90-95 oranında kurutularak çimento fabrikalarında ek yakıt olarak bertaraf edilmesini sağlayan çevre şirketidir.
 
Çevre Bakanlığı tarafından lisanslandırılmış tesisimiz, kısa bir sürede büyük başarı sağlamış, şirketleri çamur kurutma konusunda daha bilinçli, çevre konusunda daha duyarlı olmalarını sağlamış % 100 Türk şirketidir.
 
Türkiyede çamur kurutma konusunda kurulmuş ilk özel şirket olma özelliği taşıyan şirketimiz, atık geri kazanımı konusunda son teknolojileri kullanarak, çevre ve sanayi dostu olmamızın yanı sıra müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilirliği en üst seviyede hedef tutan öncü bir kuruluştur..
 
Şirketimizde tüm çalışmalar insan sağlığı, teknik emniyet ve çevresel açıdan her zaman ön planda tutulmakta, bu prensip doğrultusunda sürdürülebilir çözümlerle yürütülmektedir.